KONST / Litografier / Färglitografi 14576388
nr 1457 6388
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 25x42, yttermått inklusive ram: 37x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:30:13
26/3 05:50:33
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson